29 січня 2021
Як правильно доглядати за поверхнями з нержавіючої сталі

Техніка, меблі та різне обладнання з нержавіючої сталі є дуже популярними у дизайні інтер’єру. За рахунок своїх властивостей вони досить часто застосовуються для кухні та ванних кімнат. Але не варто забувати про правильний догляд за поверхнями з нержавіючої сталі, який дозволить виробам служити ще більше часу та підтримувати їх естетичний вигляд.

Догляд за поверхнями нержавіючої сталі

Догляд є досить простим і не трудомістким. Дуже часто виникають проблеми з тим, що на поверхні перил із нержавіючої сталі залишаються відбитки пальців. Для усунення цієї проблеми достатньо буде купити аерозоль для полірування, зроблений на восковій основі. Аерозоль необхідно наносити один-два рази на тиждень, рівномірно розподіляючи його по поверхні і протерши гладкою тканиною.

Не варто використовувати при догляді за поверхнею з нержавіючої сталі миючі засоби, які містять у своєму складі олії. Адже в цьому випадку масло лише притягуватиме до себе пил, який складніше видалити.

Також не варто використовувати чистячі та абразивні засоби, які можуть подряпати поверхню. Якщо ж вже є подряпини, тоді вам допоможе поліруючий спрей.

Також варто звернути увагу на місце, де ви використовуєте елементи з нержавіючої сталі. Хоча вони ідеально підходять і для будинку, і для вулиці, все ж таки варто правильно підібрати марку нержавіючої сталі. Наприклад, морське вологе повітря може викликати сильну корозію металу, тому краще використовувати нержавіючу сталь 316 серії.

При виявленні іржі її можна позбутися за допомогою звичайного м’якого піску.

Компанія «Metkov» готова виконати виготовлення виробів з нержавіючої сталі на замовлення. А вам варто лише подбати про їх збереження та чудовий зовнішній вигляд.

Розповісти друзям:
Будьте в курсі подій!
Отримуйте своєчасно інформацію про знижки та акції компанії, читайте свіжі новини зі світу автомобілів

Новости компании