29 січня 2021
Використання нержавіючої сталі в інтер’єрі

Для облаштування інтер’єру в основному використовують дерево, тканину або пластик. Однак останнім часом досить часто у інтер’єрному дизайні стали використовувати елементи з нержавіючої сталі. Це відбувається за рахунок пошуку дизайнерами дедалі нових і цікавіших рішень, які б відрізнялися своєю оригінальністю.

Особливо це стосується стилю хай-тек, який останнім часом завойовує дедалі більшу популярність. За рахунок своєї практичності та функціональності нержавіючу сталь стали використовувати дуже активно в оформленні різних громадських будівель та приватних будинків.

Високоякісною нержавіючою сталлю називають леговану сталь з більш ніж 10,5%-им вмістом хрому. Такому високоміцному матеріалу не страшні ушкодження. Та й до того ж він фактично сам себе "ремонтує" за рахунок кисню, що міститься у повітрі. Додавання таких елементів як молібден та нікель дозволяє покращити властивості нержавіючої сталі та захистити її від корозії.

Часто в інтер’єрі потрібні елементи нестандартної форми, які можна одержати за рахунок вигину сталі. Це здійснюється за допомогою спеціального трубозгинального верстата.

Нержавіюча сталь в інтер’єрі

Безліч рішень дизайнера ґрунтується на комбінуванні нержавіючої сталі та інших матеріалів. Особливо ефектно виглядає поєднання сталі з мармуром, гранітом, деревом, плиткою та склом. За допомогою нержавіючої сталі можна підкреслити багато елементів у загальному інтер’єрі приміщення або фасаду.

Сама сталь може використовуватися по-різному. З неї можуть виготовляти кухонне обладнання та меблі. Сюди можна віднести і нержавіючі мийки, шафи та столи з нержавіючої сталі тощо.

Елементи з нержавіючої сталі мають сучасний вигляд та стійкі до впливу різних агресивних середовищ: миючих засобів, харчових кислот, високої температури та вологісті.

Часто нержавіючу сталь використовують для розробки сходів. За рахунок використання при їх виготовленні новітніх технологій сходи з нержавіючої сталі є міцними, функціональними та естетично досконалими. Спеціальне полірування дозволяє надати сталі відчуття м’якого свічення та неповторної глибини.

Також елементи з нержавіючої сталі дуже часто застосовують при проектуванні вхідних груп, огорож тощо. Нержавіючу сталь використовують і для виготовлення різних декоративних деталей, таких як балюстради, дашки, гвинтові сходи, торшери для світильників і багато іншого. Найчастіше це робить дизайн приміщення дуже оригінальним та цікавим.

Частим дизайнерським рішенням є облицювання нержавіючою сталлю стін та підлоги. До того ж нержавіюча сталь не вимагає складного догляду і дуже довговічна у використанні.

В даний час дуже популярним стало використання нержавіючої сталі, бронзи або латуні в поєднанні з каменем або деревом.

Компанія «Metkov» готова допомогти вам у реалізації ваших ідей. Ми виконаємо виготовлення на замовлення будь-яких виробів з нержавіючої сталі на найвищому професійному рівні. Переконайтеся у цьому особисто.

Розповісти друзям:
Будьте в курсі подій!
Отримуйте своєчасно інформацію про знижки та акції компанії, читайте свіжі новини зі світу автомобілів

Новости компании