3f738c5f-e4f1-479e-9489-34e07e0491d9.jpg


Компанія Metkov - виробник найрізноманітніших виробів, будь-якої складності, з нержавіючої сталі для приватних володінь, дач, а також для промислових, торгових та адміністративних будівель. Колектив професіоналів нашої компанії виготовить та встановить перила, поручні, скляні огорожі, сходи та інші вироби з нержавіючої сталі.

Виробництвом та встановленням виробів з нержавіючої сталі в Україні займаються різні компанії, але саме Metkov вже протягом 12 років є лідером галузі. Наші роботи завжди вирізнялися високим рівнем якості та строгими, але легкими формами. Ми оживили сталь, вклавши в неї частинку душі, часточку творчості, справжнього мистецтва та Ваших побажань.

Metkov - компанія з десятирічним досвідом виробництва у сфері обробки нержавіючих сталей, що підкреслює наш залізний досвід та професіоналізм. На цьому довгому і тернистому шляху ми змогли переконати своїх клієнтів у тому, що результати нашої роботи з металом бездоганні.

персонал нашого підприємства завжди виконує поставлене завдання максимально уважно, завдяки цьому отримуємо безліч позитивних відгуків від вдячних замовників. Досвідченій команді фахівців найвищого рівня під силу втілити у металі Ваші ідеї будь-якого рівня складності.

Виробничі потужності знаходяться в Україні, у місті Київ, на вул. Васильківська, 1. 

+38 (067) 106-52-82

+38 (044) 333-45-65

Звертайтеся до компанії Metkov, Ви отримаєте бездоганний результат, а також задоволення від співпраці з нами. Ми не переконуємо, ми робимо.