12 років на ринкуЛіцензована
діяльність
52+ об'єктів
щомісячно12 місяців
гарантії
Комплексне рішення від виробника «під ключ»


Працюємо по всій Україні

Неодноразово користуємось послугами цієї компанії з виготовлення та монтажу поручнів з нержавіючої сталі. Всі роботи (починаючи від вимірів та закінчуючи роботами з монтажу) робляться дуже оперативно та дуже якісно. Враховуючи те, що у нас клініка з відповідними строгими вимогами до іміджевого стану та цими поруччями користуються окрім співробітників і пацієнти, всі ці перила, що встановлюються і на вулиці і всередині будівель, дуже органічно вписуються в наш імідж і всі пацієнти та співробітники дуже ними задоволені .
Віктор Носков
Онкологічна клініка Лісод, Обухівський р-н, с. Плюти
Отзыв №1
Високофаховий підхід до прийняття, узгодження деталей мого замовлення на перила та забезпечення його швидкого виконання протягом 5 днів менеджером Олександром Бельдягою. Встановлення перил двоособовою бригадою фірми заслуговує найвищої оцінки. Для мене це був зразок чітко продуманого, високоякісного виконання, з дотриманням усіх моїх пропозицій. Якість усіх етапів замовлення є, безсумнівно вищою, ніж ціна за нього. Рекомендую усім цей екстра фірмовий спосіб роботи.
Мирон Чернець
 

Вироби з нержавіючої сталі вже давно міцно увійшли в повсякденне життя кожної людини. З матеріалу, стійкого до широкого спектру впливів, виготовляють і посуд, і предмети декору, і різні пристосування та конструкції, які забезпечують високий комфорт дозвілля та будь-якої діяльності. Застосування сучасних технологій обробки сировини дозволило зробити вироби із нержавіючої сталі актуальним матеріалом й у будівництві. Компанія Metkov пропонує замовити продукцію з виготовленням за індивідуальними ескізами або типовими параметрами.

Вироби з нержавійки: продукція для будівництва та благоустрою

Компанія Metkov спеціалізується на виробництві та монтажі конструкцій з нержавіючої сталі. Вже понад 10 років ми розробляємо, виробляємо та встановлюємо продукцію високої якості:

Для виготовлення всіх видів виробів з нержавіючої сталі використовується високоякісна нержавіюча сталь, завдяки чому забезпечені відмінні експлуатаційні властивості та характеристики конструкцій. Кожен виріб з нержавіючої сталі – це стильний і надійний елемент, здатний служити без втрати якості протягом довгих років. Металеві огорожі використовуються для безпеки пандусів, балконів, атріумів, ганку. Їх встановлюють на сходах, використовують як у житлових приміщеннях, так і у промислових, комерційних, адміністративних будинках і на відкритих просторах. Сьогодні виготовлення виробів з нержавіючої сталі вийшло на новий рівень і з результатом розвитку технологій ви можете ознайомитися вже зараз.

Які вироби з нержавіючої сталі можна замовити

Огороджувальні конструкції з нержавіючої сталі – це гарантія безпеки. Сходи, вхідні групи, балкони повинні бути надійно захищати від ризиків травм. Впоратися з поставленим завданням може лише максимально міцний матеріал.

Сьогодні у тренді – скляні огорожі із кріпленнями з нержавіючої сталі. Вони приваблюють естетичним зовнішнім виглядом, відмінними характеристиками міцності, екологічністю. Для кріплення скла використовуються різні види фіксаторів:

  • точкові тримачі або ротули – кріплення з металу, що фіксують огорожу до стіни;
  • затискні тримачі – фіксатори, які використовуються для кріплення скляної площини по осі;
  • алюмінієві профілі – конструкції, які призначені для кріплення огорож та балюстрад.

Перила з нержавійки можуть бути виконані і без використання скла. Як і інша продукція з цього виду матеріалу вони приваблюють екологічністю, стійкістю до зовнішніх впливів. На них не затримуються патогенні мікроорганізми, їх легко доглядати.

Ми здійснюємо монтаж виробів – перил, поручнів, огорож, відбійників, створюємо стильні навіси та козирки для захисту ганку. Обшивка колон стійкими до корозії листами допомагає суттєво збільшити міцність конструкцій та підвищити їхню привабливість. Металевим сходам не страшна інтенсивна експлуатація, вони є окрасою будь-якого приміщення.

Обираючи вироби з нержавійки на замовлення, ви отримуєте цілу низку переваг. І одна з них – застосування індивідуального підходу до вирішення кожної з поставлених перед спеціалістами “Метков” завдань.

Вироби з нержавіючої сталі на замовлення: ми розробляємо індивідуальні рішення

Компанія Metkov – український виробник конструкцій з листової нержавіючої сталі, алюмінію, скла, дерева, що забезпечують красу, стиль та безпеку відкритих та закритих просторів. Ми не пропонуємо вам купити типову продукцію – ми розробляємо індивідуальні рішення з урахуванням побажань замовника та вимог до якості, зовнішнього вигляду, розмірів та інших характеристик виробів. Замовлення конструкцій в Metkov – це доступна ціна та встановлення у форматі "під ключ". Оформити заявку легко на сайті – зробити це можна як у Києві, так і в інших регіонах України. Для отримання детальної інформації про вироби та послуги зв’яжіться з нами – консультанти нададуть відповіді на всі питання, що виникли, і допоможуть оформити замовлення.