Співпраця!

Компанія «Metkov» - лідер у сфері художнього кування, виготовлення виробів із нержавіючої сталі та металу. Ми вкладаємо душу, бажання та креатив у всі свої роботи, головним показником яких є якість та вишуканість.

Зараз ми запрошуємо до співпраці дизайнерів, декораторів, архітекторів, виконробів, а також організації, зацікавлені в нашій продукції з нержавіючої сталі, яку ми виконуємо на замовлення.

Чому «Metkov» – вигідний партнер?

На сьогоднішній день компанія «Metkov» росте стрімкими темпами, успішно розвиваючи такі напрямки своєї діяльності як художнє кування, виготовлення виробів із нержавіючої сталі та металоконструкцій будь-якої складності. Десятирічний стаж, значний досвід та майстерність дають нам можливість втілити у життя будь-які ідеї та бажання в металі.

"Metkov" - це партнер, який забезпечує якісний результат.

Можливість здійснення замовлення на виготовлення продукції згідно з унікальним проектом, або придбання готової дизайнерської продукції гарантує стабільний інтерес потенційних покупців до наших робіт. Стабільне зростання попиту плюс наші можливості, підкріплені досвідом роботи з великими обсягами, закономірно сприяли необхідності розширення меж нашої діяльності.

Ви можете запропонувати нестандартну ідею? Ми пропонуємо її реалізацію!