29 січня 2021
Переваги огорож з нержавіючої сталі перед алюмінієвими виробами

Основна роль металевих огороджень для балконів та сходів – це їх надійна функціональність і, безперечно, елегантна прикраса. Металеві огорожі довговічні та міцні. Вони додадуть вишуканості будь-якому приміщенню. А якщо це огородження з нержавіючої сталі, то прикрасять ще й екстер’єр. Багато людей, ґрунтуючись саме цими якостями, віддають перевагу виробам з нержавіючої сталі. Хоча вони можуть бути виконані з різних матеріалів: алюміній, чорний метал, нержавіюча сталь.

Перевага огороджень, зроблених з нержавіючої сталі, ще й у тому, що поверхня виробу може бути дзеркальною або шліфованою.

Чорна сталь може бути пофарбована в будь-який колір. Ринок для цього дає нам величезний вибір. Але щоб остаточно визначитися з вибором, необхідно знати всі плюси та мінуси, а точніше недоліки та переваги кожного з видів пропонованого матеріалу для огородження.

Використовуючи як матеріал чорну сталь, ми бачимо, що вона, будучи досить міцною, все ж таки піддається корозії. Лише деякий час рятує від іржі порошкове покриття. Алюміній і нержавіюча сталь виглядають сучасніше, при цьому вироби з них служать набагато довше. Порівняльна дешевизна також є перевагою. Матеріал витримує великі механічні та атмосферні впливи. Але як тут визначитися: що більше підійде для балконного огородження – алюміній чи нержавіюча сталь? Що надійніше і що красивіше з двох обраних матеріалів?

Вироби з алюмінію при їх виготовленні не вимагають використання особливого будівельного обладнання, зварювання тут не застосовується. Основним інструментом при складанні алюмінієвих огороджень є торцева пилка, за допомогою якої і забезпечується якісна і точна порізка профілю. Відповідно, обсяг та терміни монтажних робіт набагато скорочуються. Це начебто і плюс. Але наскільки надійними є ці споруди – це вже інше питання.

Для огороджень з нержавіючої сталі, балконних або сходових, при монтажі використовуються відводи і повороти нестандартних кутів, а також – зварювання. Усі деталі ретельно поліруються чи проходять шліфування. Ось тепер питання щодо надійності огородження стає неактуальним. Відповідь очевидна: вироби з нержавіючої сталі перевершують за своєю надійністю та жорсткістю вироби з будь-яких інших матеріалів. І, до речі, кілька слів про естетику. Вироби з алюмінію з часом втрачають свій початковий блиск, тьмяніють, на відміну від виробів з нержавіючої сталі, які не потребують особливого догляду. Завдяки цьому вони і частіше використовуються в дизайні і будівництві.

Розповісти друзям:
Будьте в курсі подій!
Отримуйте своєчасно інформацію про знижки та акції компанії, читайте свіжі новини зі світу автомобілів

Новости компании