28 січня 2021
Хромовані огорожі. Плюси і мінуси

Перед майбутньою покупкою ми зазвичай аналізуємо всі якості товару. Якщо знаємо їх. Але буває, що й не знаємо. Тому ми вирішили допомогти вам розібратися з можливими питаннями. Які відмінності існують між хромованими виробами та виробами з нержавіючої сталі?

Візьмемо, наприклад, хромовані перила.

Одна з видимих ​​переваг огороджень, покритих хромом – це відносно низька ціна. Але, як кажуть: «скупий платить більше», а з цього слідуватиме те, що купивши дешевий товар, виникне необхідність придбати ще один. Проблема в тому, що хромовані огородження, не маючи своєї технології зварювання, можуть бути тільки збірними. Звідси – неміцність виробу.

Що таке хромування? Це технологія нанесення на виріб шару хрому. І якість кінцевого результату залежатиме від самої підготовки виробу до хромування. Мінусом у цьому випадку є те, що якість нанесення хрому дуже складно визначити візуально, вона може бути виявлена лише через деякий час експлуатації даного предмета.

Хромовані перила не можна використовувати на відкритому повітрі – неякісно оброблений виріб заіржавіє. Як правило, на стиках труб покриття є незахищеним, от і виходить, що вологість – це перший ворог таких виробів навіть у приміщенні.

Що стосується естетичного виду хромованих перил, то необережні подряпини на їхній поверхні видалити практично неможливо. А ось сходові перила з нержавіючої сталі старанно будуть служити вам і радувати своїм блискучим дзеркальним шаром довгий час. І навіть при незначних пошкодженнях поверхні у вигляді незначних подряпин виріб легко обробляється за допомогою спрея, який усуває всі невеликі дефекти.

Розповісти друзям:
Будьте в курсі подій!
Отримуйте своєчасно інформацію про знижки та акції компанії, читайте свіжі новини зі світу автомобілів

Новости компании