9 березня 2019
Як доглядати за кухонною мийкою з нержавіючої сталі

Оскільки чаша з даного матеріалу стійка до вапняного нальоту та іржі, то догляд за нею завдасть мінімум клопоту. Але це не означає, що нічого не потрібно робити. Жирна мийка в залишках їжі – не найкраще видовище.

Тому регулярне прибирання із застосуванням рідкого миючого засобу (можна використовувати те саме, що й для посуду) – обов’язкова процедура. Щоб чаша була на вигляд як нова, раз на тиждень влаштуй мийці ґрунтовну чистку:

  • пару крапель все того ж засобу для миття посуду розведи в наповненій водою чаші;
  • гарненько спінь засіб і ретельно помий боки і дно чаші м’якою губкою.

Бажаєш блиску? Тоді протри стінки чаші оцтом.

Для цього тобі знадобиться кілька крапель засобу, нанесених на тканину. Після такої обробки мийку потрібно добре промити і витерти насухо, бажано ганчірочкою з мікрофібри. При сильних забрудненнях озбройся содою. Вона ж стане в нагоді, якщо зі зливу йде неприємний запах.

Просто засип порошок в отвір. А ось у боротьбі з темними плямами, які можуть з’явитися на мийці з нержавіючої сталі, сода вже не допоможе. Для їх видалення озбройся:

  • оцтом (3 ст. л);
  • перекисом (1 ст. л).

Змішай їх і за допомогою губки, змоченій у засобі, протри плями.

Допоможе у боротьбі з плямами кока-кола. Ортофосфорна кислота, що міститься в напої, очистить поверхню та надасть їй блиску. Щоб отримати такий ефект, просто протріть плями змоченою в колі губкою.

При тотальній проблемі залий напій у мийку, попередньо закривши злив. Засмічені труби кока-колі теж по зубах. Візьми це на замітку. Але якщо ти відразу ж після використання підтримуватимеш чистоту мийки, змиваючи жир, викидаючи залишки їжі, то застосовувати важчу «артилерію» зовсім не знадобиться.

І пам’ятай – залишати в мийці з нержавіючої сталі залізні іржаві предмети не можна!

Розповісти друзям:
Будьте в курсі подій!
Отримуйте своєчасно інформацію про знижки та акції компанії, читайте свіжі новини зі світу автомобілів

Новости компании